Ветеринарна клініка Умка Київ

instagram
Ветеринарная клиника Киев

проспект Литовський, 10
kyivstar 098-598-57-28
lifecell 063-384-73-67

Ветклиника Киев

вул. Новомостицька, 2
kyivstar 067-100-34-75
lifecell 093-598-73-23

Консультації по телефону:
098 907 5173
(в міру доступності)

Увага!

Ми працюємо.
Надання послуг здійснюється за попереднім записом!

Режим роботи

З 9.00 до 20.00 - попередньо
уточнювати по телефону.
Перерва 14.00-15.00
без вихідних.

Попередній запис обов'язковий.

Дегу - літній вік

Дегу або чилійські білки, це маленькі гризуни, що мешкають у південній Америці, але давно вже стали популярними в наших краях як домашня тварина.  Таке незвичайне звірятко вимагає досить тендітного та уважного ставлення до себе, тому дуже важливо моніторити стан вашого вихованця: зважувати, оглядати, мацати, прислухатися до звуків, що він видає.  Це все для того, щоб вчасно виявити порушення в організмі.
У дегу, як і в більшості інших гризунів, дуже швидкий метаболізм та є схильність до різних захворювань, які можуть "випливти" у разі неправильного утримання, харчування або просто проявити себе з віком.
У літніх дегу порушується метаболізм глюкози, тому часто вони можуть страждати від цукрового діабету, а зниження поглинання глюкози та перетворення її на АТФ у головному мозку часто призводить до хвороби Альцгеймера у звірят.  Тому цей вид тварин дуже часто використовують для дослідження нейропатології.
Нам же важливо вчасно помітити проблему та продовжити якісне життя улюбленця.
Є частіші захворювання, але у вікових тварин патологій можна очікувати в будь-яких системах органів. 

Дегу - пожилой возраст

Дегу или чилийские белки, это маленькие грызуны, что обитают в южной Америке, но давно уже стали популярными в наших краях в качестве домашнего животного. Такой необычный зверёк требует довольно трепетного и внимательного отношения к себе, поэтому очень важно мониторить состояние вашего питомца: взвешивать, осматривать, щупать, прислушиваться к звукам, что он издаёт. Это всё для того, чтобы вовремя выявить нарушения в организме.
У дегу, как и у большинства других грызунов, очень быстрый метаболизм, а так же имеются предрасположенности к различным заболеваниям, которые могут "всплыть" в случае неправильного содержания, питания или просто проявить себя с возрастом.
У пожилых дегу нарушается метаболизм глюкозы, поэтому часто они могут страдать от сахарного диабета, а снижение поглощения глюкозы и превращения ее в АТФ в головном мозге часто приводит к болезни Альцгеймера у зверушек. Поэтому данный вид очень часто используют для исследования нейропатологий.
Нам же важно вовремя заметить проблему и продлить качественную жизнь любимца.
Есть более частые заболевания, но у возрастных животных патологий можно ожидать в любых системах органов.

degu
degu

З будь-яких питань щодо здоров'я своїх тварин
ви можете звернутися в нашу клініку за адресою:
просп. Литовський, 10 А, тел: 098-598-57-28 з 10.00 до 20.00
вул. Новомостицька, 2, тел: 067-100-34-75 з 9.00 до 19.00
з 14.00 до 15.00 санітарна година
Ветеринарна клініка «УМКА»
www.umka-vet.com.ua