Ветеринарна клініка Умка Київ

instagram
Ветеринарная клиника Киев

проспект Литовський, 10
kyivstar 098-598-57-28
lifecell 063-384-73-67

Ветклиника Киев

вул. Новомостицька, 2
kyivstar 067-100-34-75
lifecell 093-598-73-23

Консультації по телефону:
098 907 5173
(в міру доступності)

Увага!

Ми працюємо.
Надання послуг здійснюється за попереднім записом!

Режим роботи

З 9.00 до 20.00 - попередньо
уточнювати по телефону.
Перерва 14.00-15.00
без вихідних.

Попередній запис обов'язковий.

Морські свинки - купання

Купати морських свинок слід тільки в теплі дні, в разі якщо вони дійсно забруднилися, або якщо купання необхідне в лікувальних цілях.

У літню спеку купання може принести велике полегшення.  Привчена до такої процедури морська свинка отримає задоволення і легше перенесе високу літню температуру.  Якщо у Вас кілька морських свинок, купати їх слід в один день, щоб уникнути конфліктів між звірками через те, що вони інакше пахнуть.

Важливо пам'ятати, що світанок, що намокли важливо берегти від протягу.  Якщо купання не пов'язане з літньою спекою, звірків потрібно ретельно висушити.

Купати можна в раковині або в просторій мисці, набравши близько 3 см води (хоча плавати морські свинки вміють).  При необхідності можна використовувати спеціальний шампунь для морських свинок або дитячий шампунь (уникайте попадання в очі, вуха, рот і ніс).  Для миття знадобиться невелика щіточка.  Знадобиться рушник, а в холодну пору року - фен.  Без реальної необхідності купають свинок не частіше ніж один раз на місяць.

Купайте свинку тільки якщо вона спокійна і не панікує.  Опустіть лапки в воду і дайте їй звикнути.  Можна заспокоювати свинку ласощами.

Лікувальні ванночки проводьте строго відповідно до інструкції або дотримуючись порад ветеринарного фахівця. 

Морские свинки - купание

Купать морских свинок следует только в тёплые дни  или в случае если они действительно испачкались, либо если купание необходимо в лечебных целях.

В летнюю жару купание может принести большое облегчение. Приученная к прооцедуре морская свинка получит удовольствие и легче перенесёт высокую летнюю температуру. Если у Вас несколько морских свинок, купать их следует в один день, чтобы избежать конфликтов между зверьками из-за того, что они иначе пахнут.

Важно помнить, что намокшую свинку важно беречь от сквозняка. Если купание не связано с летней жарой, зверьков нужно тщательно высушить.

Купать можно в раковине или в просторной миске, набрав около 3см воды (хотя плавать морские свинки умеют). При необходимости можно использовать специальный шампунь для морских свинок или детский шампунь (избегайте попадания в глаза, уши, рот и нос). Для мытья пригодится небольшая щёточка. Понадобится полотенце,  а в прохладное время года - фен. Без реальной необходимости купаются свинок не чаще одного раза в месяц.

Купайтесь свинку только если она спокойна и не паникует. Опустите лапки в воду и дайте ей привыкнуть.  Можно успокаивать свинку лакомством.

Лечебные ванночки проводите строго согласно инструкции или следуя советам ветеринарного специалиста.

morskaya
morskaya

З будь-яких питань щодо здоров'я своїх тварин
ви можете звернутися в нашу клініку за адресою:
просп. Литовський, 10 А, тел: 098-598-57-28 з 10.00 до 20.00
вул. Новомостицька, 2, тел: 067-100-34-75 з 9.00 до 19.00
з 14.00 до 15.00 санітарна година
Ветеринарна клініка «УМКА»
www.umka-vet.com.ua