Ветеринарна клініка Умка Київ

instagram
Ветеринарная клиника Киев

проспект Литовський, 10
kyivstar 098-598-57-28
lifecell 063-384-73-67

Ветклиника Киев

вул. Новомостицька, 2
kyivstar 067-100-34-75
lifecell 093-598-73-23

Консультації по телефону:
098 907 5173
(в міру доступності)

Увага!

Ми працюємо.
Надання послуг здійснюється за попереднім записом!

Режим роботи

З 9.00 до 20.00 - попередньо
уточнювати по телефону.
Перерва 14.00-15.00
без вихідних.

Попередній запис обов'язковий.

Пташенята-пурхунці, або злетки

Пташенята гніздових птахів народжуються голенькими і сліпими, потребують опіки батьків - годування мало не по хвилинах, обігрів, захист від хижаків, навчання пташиним секретам. Але відпочиваючи, пташенята стають все сміливішими, цікавляться оточуючим світом, вміють пурхати, але не літати, повинні вчитися самостійності, але всюди їх підстерігають небезпеки.

Однак, зустрівши такого пташенятка-злетка, пам'ятайте - далеко не завжди йому потрібна допомога людини. У більшості випадків, батьки пташеняти знаходяться поруч і вони зможуть подбати про нього краще, ніж ви. Тому, забирати таке пташеня слід тільки в разі реальної загрози - очевидна травма, ознаки слабкості, захворювань, якщо пташеня знаходиться на проїжджій частині, якщо йому загрожують хижаки і т.п. Взявши пташеня, важливо його обігріти, забезпечити питвом і правильної їжею, показати лікарю, який займається лікуванням птахів, щоб з'ясувати чи потрібні пташеняті лікувальні процедури або тільки правильна турбота.

Якщо ви спіймали пташеня в підліску, на галявині, подалі від доріг і небезпек, і з'ясували, що віно здорове, не бійтеся повернути його туди звідки взяли.

Головний лікар 
ветеринарної клініки «УМКА»
Лацапньова
Яна Олександрівна

Птенцы-слётки

Птенцы гнездовых птиц рождаются голенькими и слепыми, требуют опеки родителей - кормление чуть ли не по минутам, обогрев, защита от хищников, обучение уму-разуму. Но подростая, птенцы становятся всё смелее, любопытнее, умеют порхать, но не летать, должны учиться самостоятельности, но повсюду их подстерегают опасности.

Однако, встретив такого птенца-слётка, помните - далеко не всегда ему нужна помощь человека. В большинстве случаев, родители птенца находятся рядом и они смогут позаботиться о нём лучше, чем вы. Поэтому, забирать такого птенца следует только в случае реальной угрозы - очевидная травма, признаки слабости, заболеваний, если птенец находится на проезжей части, если ему угрожают хищники и т.п. Взяв птенца, важно его обогреть, обеспечить питьём и правильной пищей, показать врачу, который занимается лечением птиц, чтобы выяснить нужны ли птенцу лечебные процедуры или только правильная забота.

Если вы поймали птенчика в подлеске, на лужайке, вдали от дорог и опасностей, и выяснили, что он здоров, не бойтесь вернуть его туда откуда взяли.

ptenec
ptenec

Главный врач 
ветеринарной клиники «УМКА» 
Лацапнева 
Яна Александровна

З будь-яких питань щодо здоров'я своїх тварин
ви можете звернутися в нашу клініку за адресою:
просп. Литовський, 10 А, тел: 098-598-57-28 з 10.00 до 20.00
вул. Новомостицька, 2, тел: 067-100-34-75 з 9.00 до 19.00
з 14.00 до 15.00 санітарна година
Ветеринарна клініка «УМКА»
www.umka-vet.com.ua