Ветеринарна клініка Умка Київ

instagram
Ветеринарная клиника Киев

проспект Литовський, 10
kyivstar 098-598-57-28
lifecell 063-384-73-67

Ветклиника Киев

вул. Новомостицька, 2
kyivstar 067-100-34-75
lifecell 093-598-73-23

Консультації по телефону:
098 907 5173
(в міру доступності)

Увага!

Ми працюємо.
Надання послуг здійснюється за попереднім записом!

Режим роботи

З 9.00 до 20.00 - попередньо
уточнювати по телефону.
Перерва 14.00-15.00
без вихідних.

Попередній запис обов'язковий.

Випадкова в'язка у собак

Старенька собачка, цвергшнауцер, на 21 день тічки "випадково" - на думку власників, "по великій любові" - з точки зору собак, пов'язалася з мопсом. Власники не надали цьому значення, оскільки сумнівалися, що в літньому віці, та ще й в кінці тічки, собака здатна завагітніти. Тому майбутня мама залишилася без повноцінного раціону, вітамінів, мінералів, що були призначені їй, але ж у неї був ще ряд хронічних захворювань, в тому числі проблеми з нирками і печінкою, а так само, як з'ясувалося пізніше, злоякісна пухлина в жовчному міхурі.
Звичайно, якби власники своєчасно подбали про видалення матки і яєчників, для собаки, яка не бере участі в племінному розведенні, проблем би не виникло. Навіть якщо незапланована в'язка відбулася - звернувшись до ветеринарного фахівця відразу ж, можна вирішити проблему.
Добу собачка намагалася розродитися самостійно, проте, багатоводдя, і розташування всіх цуценят в одному розі матки, спровокувало перекрут роги матки.  Кесарів розтин собачка пережила, двох з трьох цуценят вдалося реанімувати і вони благополучні, під опікою власників, а ось з матусею багато проблем.
Кастрація буває хірургічна і хімічна.  Хімічна кастрація показана для племінних тварин, яких з часом ще потрібно використовувати в розведенні або для тварин, яким протипоказаний наркоз через поважний вік або хронічні захворювання. 

Случайная вязка у собак

Старенькая собачка, цвергшнауцер, на 21 день течки "случайно" - по мнению владельцев, "по большой любви" - с точки зрения собак, повязалась с мопсом.  Владельцы не придали этому значения, поскольку сомневались, что в пожилом возрасте, да ещё и в конце течки, собака способна забеременеть. Поэтому будущая мама осталась без полноценного рациона, витаминов, минералов, что были положенны ей, а ведь у неё был ещё ряд хронических заболеваний, в том числе проблемы с почками и печенью, а так же, как выяснилось позднее, злокачественные опухоль в желчном пузыре.
Конечно, если бы владельцы своевременно позаботились об удалении матки и яичников, для собаки, которая не участвует в племенном разведение, проблем бы не возникло. Даже если незапланированная вязка состоялась - обратившись  к ветеринарному специалисту сразу же, можно решить проблему.
Сутки собачка пыталась разродиться самостоятельно, однако, многоводие, и расположение всех щенков в одном роге матки, спровоцировало перекрут рога матки. Кесарево сечение собачка пережила, двоих из трёх щенков удалось реанимировать и они благополучны, на попечении владельцев, а вот с мамочкой много проблем.
Кастрация бывает хирургическая и химическая.  Химическая кастрация показана для племенных животных,  которых со временем  ещё  нужно использовать в разведении или для животных, которым противопоказан наркоз из-за старческого возраста или хронических заболеваний.

morskaya
morskaya

З будь-яких питань щодо здоров'я своїх тварин
ви можете звернутися в нашу клініку за адресою:
просп. Литовський, 10 А, тел: 098-598-57-28 з 10.00 до 20.00
вул. Новомостицька, 2, тел: 067-100-34-75 з 9.00 до 19.00
з 14.00 до 15.00 санітарна година
Ветеринарна клініка «УМКА»
www.umka-vet.com.ua